CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Třídění / Hnojiva  

Hnojiva

Třídění hnojiv - močov                Třídění hnojiv - potaš

Arcon dodává stroje k třídění potaše, močoviny a dusičnanu amonného. Vysokokapacitní třídičky se v široké míře používají v oblasti průmyslových hnojiv k odstranění nadměrně velkých a velmi jemných částic během zpracování a po uskladnění.

Kuspokojení požadavků na vyšší objemy stále větších továren na produkci hnojiv nabízíme třídičky MYScreeners, které jsou schopny pracovat s kapacitou až 400 tun za hodinu.

Procesní třídění

Procesní třídění hnojiv je velmi žádané z několika důvodů:

Vysoké kapacity

Při procesním třídění musejí třídičky zvládnout vysoké kapacity a zároveň provádět přesné třídění. Důvodem je jak zajištění specifického produktu, tak také minimalizace objemu použitelných produktů, který se vrací do procesu, aby byl recyklován.

Spolehlivý provoz

Protože je síto umístěno přímo do procesu zpracování, má spolehlivý provoz
ten nejvyšší význam, aby se minimalizovaly nákladné prostoje ve výrobě.

Třídění po uskladnění


Po uskladnění je nutné hnojivo znovu roztřídit, aby se odstranily hrudky, které se mohly vytvořit během uskladnění a manipulace s hnojivem. Je vyžadováno vysokokapacitní třídicí zařízení s mírami zpracování až 400 tun za hodinu u jedné jednotky. Z důvodu vysoké zátěže je zde tendence k ucpávání nebo zanášení povrchů sít; proto je velmi důležité disponovat účinným systémem čištění sítového pletiva. Protože mnohé provozní činnosti při skladování hnojiv se provádějí v budovách s relativně lehkými konstrukcemi, je důležité izolovat budovu od vibrací stroje, aby nedošlo k poškození konstrukce nebo samotné budovy.

 

     VLASTNOSTI TŘÍDIČEK 
 
  • Vysoká kapacita jednotlivé jednotky
  • Vyšší přesnost a výnos
  • Spolehlivý provoz
  • Široké spektrum dostupných modelů
  • Zcela uzavřená konstrukce
  • Izolace vibrací