CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Třídění  

Třídění

Zařízení pro třídění minerálůTřídička minerálů
 

Třídění ROTEX jsou samostatné, produkční mechanické třídičky určené k roztřídění suchých materiálů podle velikosti částic. Díky unikátnímu krouživému, vratnému pohybu téměř horizontálního povrchu síta a pozitivnímu systému čištění sítového pletiva nabízejí třídičky ROTEX neobvykle vysokou účinnost a kapacitu. Toto vše je výsledkem neustálého vývoje v rámci stovek aplikací v mnoha průmyslových oblastech.

Procesní diagram třídění ROTEX

 

Všechny třídiče ROTEX používají unikátní způsob třídění, který zajišťuje přesnost třídění při současném zachování rychlosti produkce. Jak je zobrazeno na obrázku výše, je materiál plněn do stroje, distribuován po celé šířce povrchu síta a dopraven až k výstupu z třídičky. Větší částice zůstávají na povrchu síta, zatímco menší částice propadnou otvory, jejichž velikost je možné navolit pro každé sítové pletivo podle příslušné aplikace.

Třídiče ROTEX lze dodat s jedním až pěti třídicími povrchy, které umožňují vyprodukovat dvě až šest různých tříd produktů.

Spínací spona ROTEX

Spínací spona ROTEX umožňuje rychlé ruční vyjmutí a výměnu sítového pletiva. To lze provést na místě, což minimalizuje prostoje ve výrobě.

 

VYUŽITÍ TŘÍDIČ ů ROTEX PŘI TŘÍDĚNÍ NEROSTNÝCH SUROVIN


Třídič nerostných surovin ROTEX byla vyvinuta speciálně pro splnění náročných požadavků na třídění nerostných surovin.

Třídiče ROTEX a MEGATEX jsou vhodné ke zpracování širokého spektra nerostných produktů, jako jsou brusné materiály, jíl, kámen, vápenec, sůl nebo písek. 

Rotex and Arcon company logos