CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Třídění  

Třídění

Třídičky MYScreeners jsou samostatné, produkční mechanické a slouží k roztřídění suchých materiálů podle velikosti částic. Díky unikátnímu krouživému, vratnému pohybu téměř horizontálního povrchu síta a pozitivnímu systému čištění sítového pletiva nabízejí třídičky neobvykle vysokou účinnost a kapacitu. Toto vše je výsledkem neustálého vývoje v rámci stovek aplikací v mnoha průmyslových oblastech.

Všechny třídiče MYScreeners používají unikátní způsob třídění, který zajišťuje přesnost třídění při současném zachování rychlosti produkce. Jak je zobrazeno na obrázku výše, je materiál plněn do stroje, distribuován po celé šířce povrchu síta a dopraven až k výstupu z třídičky. Větší částice zůstávají na povrchu síta, zatímco menší částice propadnou otvory, jejichž velikost je možné navolit pro každé sítové pletivo podle příslušné aplikace.

Třídiče lze dodat s jedním až pěti třídicími povrchy, které umožňují vyprodukovat dvě až šest různých tříd produktů

Spínací spona ROTEX

Spínací spona umožňuje rychlé ruční vyjmutí a výměnu sítového pletiva. To lze provést na místě, což minimalizuje prostoje ve výrobě.

 

VYUŽITÍ TŘÍDIČŮ PŘI TŘÍDĚNÍ NEROSTNÝCH SUROVIN

Třídič nerostných surovin MYScreeners byla vyvinuta speciálně pro splnění náročných požadavků na třídění nerostných surovin.

Třídiče MYScreeners jsou vhodné ke zpracování širokého spektra nerostných produktů, jako jsou brusné materiály, jíl, kámen, vápenec, sůl nebo písek, atd.