CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Manipulace s materiálem / Přisunování  

Přisunování

Carrier Europe company logo Rotex company logo


Vibrační podavače Ampli-Flow


Podavače SFH a Direct Drive

 

VIBRAČNÍ PODAVAČE AMPLI-FLOW OD SPOLEČNOSTI CARRIER EUROPE


Princip přirozené frekvence, jehož průkopníkem je společnost Carrier, poskytuje uživateli vynikající výkonnostní parametry. Přirozeně účinné podavače od společnosti Carrier zvládají manipulaci s vysokými objemy materiálu při minimálním namáhání. Výsledkem jsou nízké náklady na provoz během celé dlouhé životnosti. Pečlivý důraz na konstrukci umožnil, aby systém interních pružin zásoboval jednotku energií potřebnou k zachování konstantního zdvihu při náročném provozu a v podmínkách měnící se zátěže.

 

Vibrační podavač Ampli-flow    Vibrační podavač Ampi-flow

 

 

     DALŠÍ PARAMETRY VIBRAČNÍCH PODAVAČŮ AMPLI-FLOW:

 • Proměnlivost konfigurace koryt, misky a krycí vrstvy odolné proti abrazi
      materiály z nerezové ocele a speciální stavební materiály  
 • Modely pro provoz při vysoké teplotě až 1 093°C
 • Páskami vytápěné nebo vodou chlazená koryta
 • Izolace pomocí zavěšení nebo nosného prvku
 • Visutá montáž nebo montáž pod úrovní pohonu
 • Odstranitelné kryty žlabů
 • Nevýbušné provedení
 • Prosévací / třídicí / oddělovací desky
 • Systém pohlcování vibrací

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carrier and Arcon company logos

PODAVAČE ROTEX

 

PODAVAČ SFH

 

SFH Podavač

 

 

 

 

 

 

 

 

Podavače SFH od společnosti ROTEX jsou řadou elektromagnetických vibračních podavačů. Tyto podavače poskytují odpověď na přesné a řízené získávání sypkého materiálu z násypných zásobníků. Drsné a robustní provedení podavačů SFH z nich činí ideální podavač pro nepřetržitý provoz v náročných podmínkách s kapacitou přepravy až 1 100 tun za hodinu. Elektromagneticky ovládaná napájecí jednotka vibrátoru zajišťuje výkon, který zůstává konstantní i při vysokém zatížení.PODAVAČ DIRECT DRIVE

 

Podavač direct drive

 

 

 

 

 

 

 

Podavače Direct Drive od společnosti ROTEX jsou vhodným, cenově dostupným řešením pro široké spektrum použití od lehké manipulace s potravinami a chemickými látkami až po náročný provoz v lomech. Podavače Direct Drive jsou poháněny dvěma vibrátory s opačným směrem otáčení, které jsou jedinými mechanickými pracovními částmi jednotky. Podavače Direct Drive lze buď přimontovat k podlaze, nebo realizovat ve visutém provedení s ocelovými spirálovými pružinami jako izolačními prvky. Podavače jsou k dispozici jako otevřené nebo plně zapouzdřené jednotky a lze je vybavit buď koryty, nebo trubicemi. Podavače Direct Drive se dodávají ve variantách s pevně nastavenou nebo proměnlivou rychlostí.

 

Rotex and Arcon company logos