CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Drcení / Podavače s unášecími deskami pro náročný provoz  

Podavače s unášecími deskami pro náročný provoz

     Podavač s unášecími deskami             Podavač s unášecími deskami pro náročný provoz

 

 

Podavače s unášecími deskami pro náročný provoz MMD jsou konstruovány k tomu, aby zvládly vysoká dynamická zatížení v důsledku dopadu velkých kusů vytěženého uhlí, které se na něj vykládají. Doplňují tak kapacitu a výkon dvouhřídelových drtičů minerálních látek MMD. Deskové podavače MMD se často umísťují pod místa vyklápění, kde se v důsledku kombinace spolehlivosti a robustnosti osvědčuje v mnohaletém bezproblémovém provozu.

Podavače MMD jsou k dispozici v konfiguracích D4, D7, D9 a D11 se šířkou 1,5, 2, 3 nebo 4 metry.

Podavače s unášecími deskami MMD se vyrábí z řady speciálně válcovaných ocelových desek přišroubovaných ke dvěma větvím vysoce odolného řetězu CaterpillarTM. Jak desky, tak řetěz jsou neseny válci CaterpillarTM, které jsou připevněny ke kompletně svařovanému jednodílnému ocelovému rámu. Tato konstrukce poskytuje maximální pevnost v celé délce podavače a optimální rozložení nárazu, aby se minimalizoval rozsah nosné ocelové konstrukce.Klepnutím na obrázky níže získáte informace o různých konfiguracích podavačů MMD:

 

 

 

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D4

     

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D7

 

     

 

 

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D9

     

 

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D11

 

 

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D4

 

Podavače s nakládacími deskami D4


Podavač s unášecími deskami D4 MMD je nejmenším podavačem této řady podavačů. Vzhledem ke svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti, které si vyžadují minimální nosnou ocelovou konstrukci, je ideálně vhodný pro podzemní aplikace s omezenými prostorovými podmínkami. Zároveň však představuje hospodárné a účinné řešení pro aplikace na povrchu a malé mobilní aplikace.

 

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D7

 

Pohonná jednotka podavače D7Podavač hornin s deskami D7

 

 

 

 

 

 

 

Podavač s unášecími deskami D7 MMD je zejména díky své vysoké kapacitě a pevnosti nejpopulárnějším podavačem, který společnost MMD vyrábí. Nejčastěji se používá při práci na povrchu a je vhodný všude tam, kde je vyžadováno podávání materiálu s velkými rozměry nebo kde kapacita není vhodná pro podavač D4.

 

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D9

 

Podavač s deskami D9 pro náročný provoz


Podavač s unášecími deskami D9 MMD, který se převážně používá při vysokoobjemové práci na povrchu, byl konstruován tak, aby odolal výjimečně velkým nárazům v nakládací oblasti a bylo tak možné skládat velké kusy vytěženého uhlí přímo na desky za chodu podavače. Ačkoliv je podavač D9 jeden z největších a nejtěžších podavačů, které vyrábíme, používá se při vysokokapacitních mobilních aplikacích, při nichž dopravní kapacita přesahuje 10 000 tun vytěženého uhlí za hodinu.

 

PODAVAČ S UNÁŠECÍMI DESKAMI PRO NÁROČNÝ PROVOZ D11

 

 

D11 Apron plate feeder


Podavač s unášecími deskami pro náročný provoz D11 MMD kompletuje jako největší podavač s unášecími deskami MMD řadu podavačů MMD. Tento dopravník je projektován k tomu, aby zvládl práci s materiálem takových rozměrů a v takovém objemu, které jsou vhodné pro nejnáročnější těžební činnosti.

MMD and Arcon company logos