CS ENCS
 
 
 
Domů / Partneři  

Skupina společností MMD

MMD je celosvětová organizace prodávající své produkty a služby na šesti kontinentech. MMD byla založena v roce 1978 jako soukromá skupina podporovaná malým počtem angažovaných osob, které významně přispěly k jejímu dnešnímu úspěchu.

Skupina MMD zahrnuje konstruktéry a výrobce zařízení ke zpracování materiálu, které se používají po celém světě v mnoha typech povrchových a důlních těžebních procesů. Společnost v první řadě obohatila technologii zmenšování velikosti nerostných surovin o své nízkoprofilové, vysokokapacitní, kompaktní přesné drticí stroje.

Klíčovým faktorem úspěchu skupiny MMD je dlouhodobá životnost a právě z tohoto důvodu se nyní skupina MMD pravděpodobně stala největší světovou společností v oblasti technologie přesného drcení nerostných surovin. MMD identifikuje a nachází řešení problémů a postupně zdokonaluje a vyvíjí jak stávající, tak nové produkty.

Skupina MMD se stará o své zákazníky a v průběhu let si s mnohými z nich vytvořila zvláštní vztah, který vyústil v dlouhotrvající a vzájemně prospěšné realizace četných projektů.

Z geografického hlediska jsou společnosti skupiny MMD strategicky rozmístěny po celém světě, aby mohly uspokojovat požadavky mezinárodního průmyslu nerostných surovin a rychle reagovat na vaše potřeby týkající se přesného drcení nerostných surovin.