CS ENCS
 
 
 
Domů / Partneři  

Carrier Europe SCA


Carrier Europe

Společnost Carrier založená v roce 1950 je v mezinárodním měřítku známa jako průkopník v oblasti vibrační technologie.

Carrier Europe SCA byla založena v roce 1995, aby lépe uspokojovala potřeby na evropském trhu. Podobně jako její mateřská společnost je i tato divize známa svou inovativní technologií v oblasti manipulace a zařízení na zpracování sypkého materiálu.


Společnost Carrier Europe SCA se specializuje na výrobu vibračních dopravníků, podavačů, třídiček, sušiček s fluidními ložemi a vibračními spirálovitými výtahy. Tyto produkty disponují funkcemi, které umožňují třídění, oddělování, sušení, chlazení, míchání a provádění mnoha dalších výrobních funkcí.

Společnost Carrier v průběhu let vyvinula zpracovací zařízení, které uspokojuje potřeby širokého spektra evropských průmyslových odvětví. Mezi tato průmyslová odvětví patří chemický průmysl, průmysl syntetických látek, slévárenství, sklářství, potravinářský průmysl, mlékárenství, farmaceutický průmysl, výroba výbušnin, dřevařství, uhelný průmysl, kovovýroba, zpracování odpadu a recyklační průmysl. Carrier Europe SCA se může pochlubit svou rozsáhlou databází klientů a vynikající kvalitou produktů.